Novo Reduced price!
10PCS/vrečko LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex svjetlovodni patch kabel LC-SC 3M 2,0 mm 3,0 mm FTTH vlakna, optični Kabel skakalec

10PCS/vrečko LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex svjetlovodni patch kabel LC-SC 3M 2,0 mm 3,0 mm FTTH vlakna, optični Kabel skakalec

€11.53

-14%

€13.56

Nov izdelek

Na zalogi

Oznake: svjetlovodni ftth, optični lc, torbici, simplex plus, 4 optični kabel, skakalec kablu žice, lase kika, pregledna svjetlovodni patch kabel, fiber optic cable singlemode, haibara.

10PCS/vrečko LC UPC-SC UPC 3M Singlemode Simplex svjetlovodni patch kabel LC-SC 3M 2,0 mm 3,0 mm FTTH vlakna, optični Kabel skakalec

Zagotavljam vam, da je kakovost naših izdelkov zagotavljamo, da vam najboljšo storitev, ki zagotavlja najhitrejšo dostavo, najbolj varen način, da dobavi blago na svoje roke!Če imate kakršna koli vprašanja po prejemu zdravila ali imajo težave s kakovostjo, prosim, ne panike, ne vas prosimo, da predloži sporov, prosimo, obrnite na našo customer service, smo vam bo najbolj zadovoljiv odgovor!Srečno nakupovanje, najlepša hvala

Lastnosti izdelka svjetlovodni z LC UPC-SC UPC skakalec FTTH spustite kabel Aplikacije CATV Optični komunikacijski sistemi Optičnih vlaken za prenos podatkov Stavbe za dostop do omrežja Kabli sistem, ODF FTTX aplikacije Funkcije Nizek vstavljanja izgubo in nazaj razmislek, izgubo Dobre echangeabilityGood Trajnost Visoko stabilnost temperature CE,ROHS,FCC Specifikacije

Podaljšek Priključek

PC (SM)

UPC (SM)

APC (SM)

MM

Return Loss (dB)

≥45

≥50

≥60

≥35

Vstavljanje Izguba (dB)

≤0.2 (max≤0.3)

Ponovljivost (dB)

≤0.1

Trajnost(1/Matings)

≥500

Delovanje Temperatura (°C)

-25~+70

Natezna Trdnost (N)

≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9

Vlaken

9/125um, 50/125um,62.5/125um,ect

premer

0,9 mm 2,0 mm, 3,0 mm itd.

Kabel materiala

PVC, LSZH

Jedra

Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores itd Naročanje možnosti 1) tip Konektorja: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Ferrule Koncu-obraz: PC, UPCAPC 3) Jedro Tip: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um ali 62.5/125um) 4) Kabel Količina: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Kabel Premera: φ3.0 mm,φ2.0 mm, φ0.9 mm 6) Dolžina Kabla: 1, 2, 3 meter ali po meri 7) tip Kabla: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Oklepna Sliko

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2. Če ne morete prevzem času, takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni.

1.DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo. 5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank! 7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo. 8.DeliveryTime:

Če vaš tovor tehta do 20 kg ali več, ali potrebujete večjo količino, nas prosimo kontaktirajte ali e-pošte za nas, vam ponujamo nove pakirne specifikacije, nato poskušali naše najboljše, da bi prihranili nekaj stroškov prevoza za vas, in tako, da se cena izdelka je lahko nekaj koristi za vas!

Smo veliki proizvodni skupine podjetij na Kitajskem, prodamo skozi Alibaba, obstaja samo namen ,to je za boljše spodbujanje naših izdelkov,vse naše podjetje izdelki so dobavljeni neposredno iz tovarne, prosimo, obrnite na nas , upam, da vzpostaviti dolgoročne prijateljske in medsebojno sodelovanje, ki so med seboj !

Nudimo 6 do 12 mesecev garancije.Če je predmet, ki je v okvari, nas o tem obvestite v roku 3 dni za dostavo.Vse elemente morate vrniti v prvotno stanje, zato da izpolnjuje pogoje za vračilo ali menjavo blaga.Elementov, vrne po 15 dneh od vročitve so upravičene samo za popravilo.Kupec je odgovoren za vse stroške pomorskega prometa.Pri nakupu, to pomeni, da je kupec dal tiho soglasje politike.Če nadaljnje podrobnosti, prosimo, da nas kontaktirate, bomo skupaj z vami dosegli win-win.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Kabel Zunanji Premer
Blagovna Znamka ZHWCOMM
lenth 3M
kraj izvora Kitajska
priključek napušču LC UPC-SC UPC
Količina 10pcs
Način SM&MM
ferrule tip UPC,APC
Številka Modela Svjetlovodni Patch Kabel
Vrnitev Škode

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki