Novo Reduced price!
Novi Distributer Rotorja Roko & DISTRIBUCIJA FENDER Skp Za OPEL OMEGA VECTRA A KADETT E ASTRA F 90442356 1211276

Novi Distributer Rotorja Roko & DISTRIBUCIJA FENDER Skp Za OPEL OMEGA VECTRA A KADETT E ASTRA F 90442356 1211276

€5.80

Nov izdelek

Na zalogi

Oznake: vauxhall astra e, klobuk opel, iclebo, omega letnik speedmaster, opel meriva, jezus krajine, najlonskim gred sklopka, omega watch, replika omega spectre watch, visoko omega 3.

OEM Številke delov,

ZA GM 90442356

ZA GM 90540398

ZA GM 90230573

ZA GM 90376979

ZA OPEL 1212204

ZA OPEL 1212206

ZA OPEL 1212224

ZA OPEL 1212207

ZA OPEL

ASTRA F (56_, 57_) 1.8 i 03.92 - 09.98 66 90 1796 0039-876

ASTRA F (56_, 57_) 2.0 i 03.92 - 09.98 85 115 1998 0039-877

ASTRA F Cabriolet (53_B) 2.0 i 03.93 - 10.94 85 115 1998 0039-896

ASTRA F Karavana (51_, 52_) 1.8 i 09.91 - 01.98 66 90 1796 0039-857

ASTRA F Karavana (51_, 52_) 2.0 i 09.91 - 07.94 85 115 1998 0039-858

ASTRA F CC (53_, 54_, 58_, 59_) 1.8 i 09.91 - 01.98 66 90 1796 0039-865

ASTRA F CC (53_, 54_, 58_, 59_) 2.0 i 09.91 - 01.98 85 115 1998 0039-866

CALIBRA A (85_) 2.0 i 06.90 - 07.97 85 115 1998 0039-844

CALIBRA A (85_) 2.0 i 4x4 06.90 - 07.97 85 115 1998 0039-842

FRONTERA Šport (5_SUD2) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 03.92 - 10.98 85 115 1998 2127-310

FRONTERA Šport (5_SUD2) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 03.92 - 10.98 85 115 1998 2127-321

KADETT E (39_, 49_) 2.0 i KAT 03.87 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-766

KADETT E (39_, 49_) 2.0 i 03.87 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-766

KADETT E (39_, 49_) 1.8 i 09.90 - 08.91 66 90 1796 0039-848

KADETT E Cabriolet (43B_) 2.0 i 10.86 - 02.93 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-694

KADETT E Cabriolet (43B_) 2.0 i KAT 10.86 - 02.93 85 116 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-694

KADETT E Karavana (35_, 36_, 45_, 46_) 2.0 i KAT 09.87 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-767

KADETT E Karavana (35_, 36_, 45_, 46_) 2.0 i 09.87 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-767

KADETT E CC (33_, 34_, 43_, 44_) 2.0 GSI 09.86 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-673

KADETT E CC (33_, 34_, 43_, 44_) 2.0 GSI 09.86 - 08.91 95 129 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-674

KADETT E CC (33_, 34_, 43_, 44_) 1.8 i 06.85 - 08.91 66 90 1796 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.90

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.90

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.90 0039-652

KADETT E CC (33_, 34_, 43_, 44_) 2.0 GSI KAT 09.86 - 08.91 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-673

OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 09.86 - 03.94 85 115 1796 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-677

OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 09.86 - 03.94 90 122 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-679

OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 09.90 - 03.94 74 100 1998 0039-761

OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 09.90 - 03.94 73 99 1998 0039-846

OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 i 09.86 - 03.94 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-678

OMEGA A Karavana (66_, 67_) 1.8 09.86 - 03.94 85 115 1796 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-684

OMEGA A Karavana (66_, 67_) 2.0 09.86 - 03.94 90 122 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-686

OMEGA A Karavana (66_, 67_) 2.0 09.90 - 03.94 74 100 1998 0039-764

OMEGA A Karavana (66_, 67_) 2.0 i 09.90 - 03.94 73 99 1998 0039-847

OMEGA A Karavana (66_, 67_) 2.0 i 09.86 - 03.94 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-685

VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 09.88 - 10.90 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-797

VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 4x4 01.89 - 10.90 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-811

VECTRA A (86_, 87_) 1.8 S 09.89 - 10.90 66 90 1796 0039-818

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-797

VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 4x4 KAT 01.89 - 11.95 85 116 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-811

VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 09.88 - 09.92 95 129 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-798

VECTRA A (86_, 87_) 2.0 i 4x4 01.89 - 09.92 95 129 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-812

VECTRA A (86_, 87_) 1.8 i KAT 03.90 - 11.95 66 90 1796 0039-818

VECTRA A CC (88_, 89_) 1.8 i KAT 03.90 - 11.95 66 90 1796 0039-820

VECTRA A CC (88_, 89_) 1.8 i 09.88 - 10.90 66 90 1796 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-820

VECTRA A CC (88_, 89_) 2.0 i KAT 09.88 - 11.95 85 116 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-807

VECTRA A CC (88_, 89_) 2.0 i GT 09.88 - 11.95 95 129 1998 Zündverteilerkappe: Bj.bis 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.bis 09.89 0039-809

VECTRA A CC (88_, 89_) 2.0 i 09.88 - 10.90 85 115 1998 Zündverteilerkappe: Bj.ab 09.89

Zündverteilerläufer: Bj.ab 09.89 0039-807

VECTRA B (36_) 1.6 i 10.95 - 04.02 55 75 1598 0039-942

VECTRA B CC (38_) 1.6 i 10.95 - 07.03 55 75 1598 0039-948

Ime idle air control valve motornih
Park 100% Na Zalogi
OEM Št. 90442356 90540398 90230573 90376979 1212204 1212206 1212224 1212207
Material 90442356 90540398 90230573 90376979 1212204 1212206 1212224 1212207
stanje 100% Čisto Nov
Številka Modela VK401 + EVL139, 1211270, 1211275, 1211276, 90442011, 1212204, 1212206,
Uporaba Za OPEL OMEGA VECTRA A KADETT E ASTRA F
Blagovna Znamka Jqalpenglow
Garancija 1 Leto

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki